Keresés ebben a blogban

A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kasabian. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kasabian. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. szeptember 28., szerda

Kasabian - Velociraptor! [2011]

Szűkszavú leszek, mint a Lángoló Gitárok blog, ahonnan jön a link is.
Online végig meghallgatható a Kasabian szept. 19-én megjelent új albuma. A Kasabian 2005-ben jött először Magyarországra (Sziget), de már évek óta visszatérő vendégek.
Jó az anyag, ez már a 4. nagylemez. Az első még 2004-ből van és számomra még mindig ez a legerősebb. Hallani a srácokon a kísérletezést, szerintem egyik erényük, hogy kacsingatnak erre-arra, de az indie bázist sosem hagyják el teljesen. Ha valaki megszokja az énekes kissé furcsa Holdra vonyítós hangját, akkor onnantól sínen van.